top of page
Frames on the Wall

Piltide raamimine

Vastavalt Sinu eelistusele

Meile meeldib asjad lihtsana hoida ja sama kehtib ka raamimistööde kohta. Meie partnerite valikus on nii väga kvaliteetseid käsitööraame kui masstoodangu raame. Igal juhul võite olla kindel, et iga meie galeriist valitud toode on parima kvaliteediga toode, mida raha eest saab osta.
Kui oled soetanud meie galeriist endale teose, millele soovid raami lisada, siis saada meile kiri oma sooviga (viidates  konkreetsele teosele, mille soetasid) kirjeldades võimalikult täpselt oma nägemust soovitud tulemusest (raami materjal, värvus, paksus, stiil, kvaliteet ja hinnaklass) ning saadame omapoolsed ettepanekud ja hinnapakkumised.

Autumn Road

Teoste transport

Toome kõik tooted tasuta Sinuni

Kui oled ostmas sobilikku teost, sisesta kindlasti oma korrektsed kontaktandmed, et saaksime teose turvaliselt Sinuni toimetada. Kohaletoimetamise aeg Eesti piires on kuni 14 päeva. Välisriikide puhul lepime Sinuga transpordi kulu ja aja eraldi kokku, kuna see sõltub paljuski ka teosest.


Teoste kohaletoimetamine Eesti piires on TASUTA.

Art Gallery Open Space

Personaalsete tellimuste loomine

Just Sinu soovide järgi loodud kunstiteos

Personaalse kunstiteose tellimine on väga lihtne. Vali välja meie liikmete seast endale sobiva stiiliga kunstnik ja kirjuta meile läbi kontaktvormi oma soovist. Kindlasti lisa ka oma soovi tähtaeg, et saaksime esmalt kontrollida, kas see on üldse võimalik. Kindlasti lisa ka info selle kohta, kui suurt teost Sa soovid. Teenuse hind sõltub teose suurusest ja sisust ning teeme alati eraldi hinnapakkumise.

Võimalik tellida nii portreesid kui ka muu sisuga maale ja joonistusi.

Saada oma soov või idee meile aadressile andekasproject@gmail.com ja vastame Sulle esimesel võimalusel

Grant_Wood-American_Gothic 1930.jpg

Portreede loomine

Sinu stiiliga sobituv portree

Kui Sa tunned, et sooviksid just enda stiiliga portreed endast, oma kallist kaasast, lastest või miks mitte ka lemmikloomast, siis saame abiks olla. Enamus meie Andekaid teevad ka tellimustöid ja selle soovi täitmiseks on Sul vaja saata oma soov meile e-mailile ja paneme pintsli liikuma.

Portreesid on võimalik tellida vastavalt kunstnikule nii maalituna kui ka teistes tehnikates, mis Sind just enim kõnetavad.

Portree soovi korral mõtle täpselt läbi, millist teost Sa soovid, kui suurt sealhulgas, ja kirjuta meile oma soovidest.

Kiri saada meile aadressile andekasproject@gmail.com

prints.jpg

Printide valmistamine

Sinu valitud teose printimine kvaliteetlõuendile

Mitmed meie Andekad teevad ka digikunsti, mis tähendab, et loodud kunstiteos on digitaalsel kujul ja see on võimalik printida kvaliteetsele lõuendile ja just Sinule sobivas mõõdus. 

Pakume omalt poolt kvaliteetset teenust printide valmistamisel. Tagame kvaliteedi ja kiire tarneaja. 

Võime printida ka Sinu poolt saadetud faili. Saada oma soov meile aadressile andekasproject@gmail.com ja teeme Sulle hinnapakkumise.

bottom of page